МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЇВ

МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЇВ
Меблі для передпокою

По передпокоях гості складають перше враження про вашу квартиру. Яке потім дуже складно змінити. Якими ж мають бути передпокої, що створюють приємні відчуття у вас і ваших гостей?

Меблі для передпокою

При створенні інтер'єру головну роль відіграє вибір меблів. Все інше - це свита, яка грає короля.
Колір меблів для передпокою. Оскільки передпокій, як правило, є темним приміщенням, дизайнери рекомендують використовувати меблі світлих тонів (ротанг, молочний дуб). Але це правило обов'язково тільки для малогабаритних квартир. В просторий передпокій ви цілком можете поставити і темні меблі. Головне, щоб колір меблів поєднувався з обробкою вхідних і міжкімнатних дверей. Також оригінальним рішенням є поєднання темних і світлих тонів: вишня-люм, вишня-мед, горіх-мед, горіх-карбон. Такі комбінації роблять ваш передпокій більш стильним і цікавим.
Мінімальний набір. Якщо у вас малогабаритна квартира з тісним передпокоєм, то доведеться обійтися тільки найнеобхіднішим:
Вішалка для одягу. Під навісною вішалкою зручно розмістити невисоку тумбу.
Навісне дзеркало. Під дзеркалом можна помістити тумбу, комод або калошниці.
Тумба-галошниця для взуття.
Якщо простір дозволяє, то поставте дзеркальну секцію (дзеркало додасть об'єм) або вузьку односекційну шафку.
Щоб оформити передпокій в дусі мінімалізму, оберіть поворотну підлогову вішалку.
Шафи для передпокою. Якщо в холі достатньо місця, встановіть одну або кілька шаф. Вони необхідні для зберігання одягу. Ви можете вибрати односекційні, двохдверні або кутові шафи. Також в передпокої не завадить комод або тумба. Для зберігання різноманітних дрібниць (наприклад, рукавичок) дуже зручний відкритий бічний стелаж.

Освітлення

Як правило, передпокої в сучасних квартирах не мають джерел природного світла. Тому освітлення передпоковї має бути яскравим, але не сліплячим очей.
Традиційне стельове освітлення в передпокоях не завжди доречно. Набагато краще використовувати настінні світильники. Такі бра треба розміщувати вище людського зросту, щоб вони не засліплювали. Якщо передпокої тісні, вузькі з дуже високою стелею, підсвічування стін згладить цей ефект. У передпокоїв з низькою стелею потрібно використовувати світильники, спрямовані вгору.