Інтернет-магазин CENTUR
 • 0 800 307 999
  Дзвінки безкоштовні
  ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
 • 032 242 69 38
 • +38 063 334 20 50
 • 050 300 38 42
Професійна посудомийна машина відрізняється від побутових якістю виконання деталей і корпусу, посиленою надійністю всіх вузлів машини та швидкістю миття. Виконуючи величезний обсяг роботи за лічені хвилини, машина для миття посуду забезпечує дотримання санітарних норм та істотно скорочує трудовитрати та витрати води. Як правильно підібрати промислову посудомийну машину ви зможете дізнатись прочитавши статтю "ЯК ВИБРАТИ ПРОФЕСІЙНУ ПОСУДОМИЙНУ МАШИНУ?"

 

Посудомийне професійне обладнання

Професійні Посудомийні Машини (Професійні Посудомийки) призначені для миття посуду в Закладах громадського харчування. Від побутових моделей вони відрізняються більш коротким циклом миття (2-3 хвилини), великим об'ємом баку і посиленою надійністю і довговічністю всіх вузлів машини.

Покупка Професійного Посудомийного Обладнання виправдана, якщо число циклів миття в день більше п'яти. Посудомийні машини можуть мати різну конструкцію і продуктивність.

Професійні Посудомийні Машини виробляються для різних Підприємств громадського харчування - від Барів і Буфетів до заводських Їдалень.

Вода, яка надходить в бак Посудомийної Машини після її вмикання, використовується для декількох циклів миття. Це дозволяє економити миючі засоби і час.

При вмиканні Посудомийної Машини, вода подається з баку за допомогою спеціальної помпи на форсунки, з яких вона розпорошується на посуд. Протягом усього циклу миття посуду вода рухається по системі всередині машини. Для ополіскування в Посудомийній Машині використовується інша вода, яка не містить миючого засобу. Вона подається на посуд під тиском, забезпечуваним водопроводом, а деякі виробники опціонально встановлюють помпу для ополіскування.

За своєю будовою Професійні Посудомийні Машини діляться на 3-и типи:

- Фронтальні Посудомийні Машини,

- Купольні Посудомийні Машини,

- Тунельні Посудомийні Машини (Конвейєрні Посудомийні Машини).

 

Фронтальні Посудомийні Машини

Посудомийні машини з фронтальним завантаженням призначені для миття тарілок діаметром від 20 до 32 см. Продуктивність Фронтальних посудомийних машин залежить від потужності нагрівальних елементів баку і тривалості миючого циклу 0-240 сек.

Машини Посудомийні Фронтальні відрізняються компактністю - їх можна встановлювати під стіл або вбудовувати в барну стійку. У всіх Посудомийних Машин цього типу є автоматичний Дозатор Миючого Засобу, бак з нагріваючим елементом, система автоматичної зупинки роботи при відкритті дверцят, вбудованим бойлером для ополіскування і регульованим термостатом. Якщо Посудомийна Фронтальна Машина буде встановлена ​​там, де каналізаційні комунікації розташовуються вище рівня зливного отвору машини, її комплектують зливною помпою. Крім того, в комплект обладнання разом з Посудомийною Машиною може входити Водопом’якшувач, що захищає нагрівальні елементи від відкладення на них вапняних відкладень, Додаткова помпа в системі ополіскування при низькому тиску у водопроводі і Зворотний клапан.

Миюча камера Посудомийних Машин, як правило має округлі кути, що запобігають накопиченню бруду. Посудомийні машини з фронтальним завантаженням можуть оснащуватися системою фільтрації води.

 

Різновидом професійних Фронтальних Посудомийних Машин є Стаканомийні Машини . Професійні Стаканомийні Машини мають продуктивність 1 200-1 500-2 100 склянок / год в залежності від потужності нагрівального елементу баку. Тривалість всього мийного циклу, як правило, становить 120 сек. Професійна Стаканомийна Машина дає змогу швидко вимити і знову ввести в обіг очищені склянки. При цьому немає потреби чекати поки склянки охолонуть, а використання обполіскуючого засобу дає змогу позбутися потьоків і плям. Крім склянок, ці машини дозволяють мити блюдця розміром від 19 до 27 см.

 

Купольні Посудомийні Машини.

Посудомийні Машини Купольного типу призначені для миття великої кількості тарілок, склянок, столових приборів, підносів і наплитного посуду і мають більш високою продуктивністю в порівнянні з Машинами Фронтального завантаження. Купольні посудомийні машини рекомендується підключати до гарячої води. Вони оснащені автоматичним дозатором засобів ополіскування, миючим баком (танком) з ТЕНами, фільтрами і піддонами.

Посудомийні машини Купольного типу комплектуються касетами для миття тарілок і ємностями для вставки столових приборів, а також Столами для розбору брудного посуду з Мийними Ваннами, отворами для відходів, сміттєвим бачком і душем для ополіскування. У комплект входять Столи для чистого посуду, Стелажі для зберігання касет і додаткові касети, що дає змогу полегшити розвантаження касет після виїмки з машини. Розташування Столів з Посудомийною Машиною Купольного типу може бути прямим і кутовим.

 

Тунельні Посудомийні Машини

Конвеєрні Посудомийні Машини (Тунельні Посудомийні Машини) використовуються у великих Ресторанах, Їдальнях, Лікарняних комплексах та інших великих підприємствах громадського харчування. Ці високопродуктивні професійні посудомийні машини комплектуються спеціальними столами і транспортерами і служать для якісного миття дуже великої кількості посуду (1 200-6 500 тарілок на годину).

Тунельні посудомийні машини мають вхідний модуль для захисту від бризок, роздільні шторки і ємності миючої системи особливо стійкі до хімічних реагентів і високих температур.

Продуктивність Конвеєрної посудомийної машини може бути збільшена за рахунок додавання мийних зон:

 • зони попереднього миття
 • первинної мийки холодною водою
 • первинної мийки теплою водою
 • основного миття
 • зони подвійного ополіскування

Касети автоматично транспортуються в машині, проходячи всі миючі зони. На вихідному кінці столу є безпечний перемикач для автоматичної зупинки касети, що досягла кінцевої точки. До цих посудомийних машин поставляються вхідні і вихідні Столи, кутові елементи з приводом, роликові столи і автоматичні кутові конвейери.Туннельна посудомийна машина може бути з лівостороннім або правостороннім завантаженням. Також різні моделі можуть мати паровий конденсатор, сушильний тунель, рекуператор (збірник пари).

Виробники