Інтернет-магазин CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Машини для обсмажування кавових зерен

400 364 грн.
Немає на складі
Код товару: 17383
996 744 грн.
Немає на складі
Код товару: 17385
Колір: полірована нержавіюча сталь
1 782 944 грн.
Немає на складі
Код товару: 17386
Обсяг завантаження: 5 кг Продуктивність: 17 кг/год Час обсмажування: 10-20 хв Габаритні розміри: 1470х900х1850 мм Вага: 340 кг
762 213 грн.
Немає на складі
Код товару: 17384

Ростер для обжарки кави, машини для обсмажування кави

Кава - один з найпоширеніших напоїв у світі, можна стверджувати що пристрасть до кави об 'єднує людство. Машини для обсмажування кави являються представниками сучасного та популярного обладнання. Каву люблять майже всі, у багатьох є досить серйозні кавомашини для яких купується дорога кава. Ідеально якщо у Вас неподалік або хоча б у Вашому місті є місце, де обсмажують каву, адже смакові якості кави досить швидко псуються. А що робити якщо немає можливості придбання свіжої кави? Відповідь проста — смажити самим, та придбати для цього ростер для обжарки кави. В цьому розділі поговоримо про ростери для смаження кави невеликими порціями. Таке обладнання для обсмажування кави заслуговує особливої уваги.

Делікатний процес обжарювання кави вимагає точного дотримання температурного режиму і часу, витраченого на кожен цикл. Від цього, як і від якості сировинного продукту, буде залежати цінність напою: його неповторний аромат і смак. Зазвичай кавові боби від місць зростання та збору експортуються в країни споживання. Обжарка проводиться вже там, за методом, який володіє населення. Якість, класифікація та стандарти обжарювання можуть сильно відрізнятися на різних континентах.

«Коричневим золотом» називають обсмажені кавові боби. Дивно, але з кожною хвилиною теплової обробки пробуджуються одні і йдуть інші властивості. Слабка ступінь обжарювання кави активує оксиди. Смак кави виходить кислуватим. Карамелізований цукор відповідає за солодкість напою. Обвуглювання дає міцність і гірчинку. Американець і англієць назвуть каву прекрасною, але в їхніх чашках буде напій з абсолютно різними вкусоароматичними властивостями.

Найважливіша умова при обжарці— рівномірність. Для цього зерно повинно бути однієї фракції, а процес супроводжуватися безперервним помішуванням. Занадто висока температура змусить виступити дорогоцінні масла, а ядро плода залишиться сирим. Недостатнє нагрівання висушить боби, напій вийде слабким, майже без запаху. Здатність до екстракції — велика справа. Тільки збалансований по ступеню і швидкості обсмажування процес дозволить отримати насичений смачний напій.

Кажуть, неможливо навчитися теорії в такій містичній справі, як обсмажування кавових зерен. Це мистецтво дається з майстерністю, досвідом, коли на око і звук майстер може визначити якість майбутнього напою.

При машинному і ручному обсмажуванні сировини, в першу чергу, її очищають. Дрібні включення або сміття в процесі обробки згорять, що негативно позначиться на результаті. У промисловості для цього використовують сита і магнітні вловлювачі, застосовують продування повітрям. Потім розсортовують по фракціям зерно, занурюють у спеціальні агрегати барабанного типу. Це потрібно для рівномірного перемішування. Нагрівання апаратів проводиться різними способами, досягає 200°. При досягненні потрібного ступеня забарвлення, кава вивантажується з барабанів і швидко прохолоджується струменем холодного повітря. Часто від необхідної якості обжарювання до пересмажених бобів проходить кілька секунд. Будьте пильні та уважні.

Виробники