Інтернет-магазин CENTUR
  • 0 800 307 999
    Дзвінки безкоштовні
    ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42

Спеціальні пропозиції каталог, фото у Львові

Можлива електронна оплата:
  
  
  
3 311 грн. 2 936 грн.
Товарний код:
2 688 грн. 2 527 грн.
Товарний код:
3 498 грн. 3 289 грн.
Товарний код:
1 029 грн. 988 грн.
Товарний код:
1 074 грн. 1 032 грн.
Товарний код:
997 грн. 958 грн.
Товарний код:
930 грн. 893 грн.
Товарний код:
906 грн. 870 грн.
Товарний код:
1 685 грн. 1 618 грн.
Товарний код:
1 670 грн. 1 604 грн.
Товарний код:
1 167 грн. 1 121 грн.
Товарний код:
30 943 грн. 27 433 грн.
Товарний код:

Торгове обладнання

Висока конкуренція в середовищі бізнесу диктує свої вимоги при оформленні магазинів. Для відкриття будь - якої успішно працюючої торгівельної точки, від бутіка до гіпермаркету використовується спеціальне торгове обладнання. Інтернет магазин професійного обладнання «CENTUR» пропонує Вам його вигідну покупку.

Торгове обладнання яке Ви знайдете в нашому багатому асортименті, допоможе раціонально використовувати торгівельні площі та максимально вигідно демонструвати свій товар. Вибір обладнання це дуже відповідальна справа, тому що від правильності устаткування та викладення товару залежить ефективність маркетингового ходу, високий показник чого дозволить значно підвищити рівень продажів.

Компанія «CENTUR» пропонує придбати високоякісне торгівельне обладнання, починаючи від торгівельних стелажів та закінчуючи дизайнерськими модульними системами для магазинів одягу. В нашій специалізації продаж торгівельного обладнання на замовлення – можемо запропонувати устаткування для будь-якого торгівельного місця, ринка або супермаркету.

Наші дизайнери допоможуть розробити концептуальне рішення для стильового оформлення магазину або супермаркету, підібрати торгівельне обладнання у відповідних кольорах і матеріалах, створять проект інтер'єру в цілому і кожного елементу устаткування окремо.

 

Барне обладнання, ресторанне обладнання

Ми невпинно стежимо за виходом новинок на світовому ринку торгового устаткування і можемо надати Вам актуальне, стильне і надійне ресторане та барне обладнання. Завдяки високому професіоналізму, сучасним ідеям, кваліфікованому колективу, наше ресторанне обладнання вразило тисячі наших клієнтів та покупців їхнього товару.

Ми пропонуємо ресторанне обладнання в різних модифікаціях, від виробників перевірених часом. Воно виготовлене з обліком модних тенденцій та споживчого попиту. У нас представлені надійні і довговічні металеві стелажі, якісні стелажі з ДСП, естетичні стойки ресепшн, практичні прилавки і вітрини, стильні манекени і модульні системи для бутиків одягу і взуття, а також інші атрибути різних торгових приміщень.

 

Меблі для дому.

Працюємо безпосередньо з першокласними фахівцями галузі, які мають переконливий досвід в розробці і оптимізації оснащення. Якщо Вам треба підібрати устаткування для ресторану або меблі для дому наш консультант запропонує декілька найефективніших рішень.

Ви можете придбати самі гарні меблі для дому, незалежно від смакових вподобань та фінансових можливостей.

 

Модульні кабіни.

Кіоск купити Ви також можете використовуючи наші послуги. Можемо запропонувати багате різноманіття таких товарів. Наші консультанти, дивлячись на кожну ситуацію окремо допоможуть обрати самий кращій варіант.

З нашими послугами Кіоск купити буде дуже простою та вигідною задачею. Першокласний сервіс, великий асортимент та доступні ціні - заманлива пропозиція для кожного. Скористайтесь нею та отримайте безліч переваг.

 

Побутова техніка у Львові

Побутова техніка у Львові можете бути куплена також на нашому сайті. Багате різномаїття дозволить укомплектувати кожну кімнату в домі,створити комфорт за затишок високого рівня. Неможливо навіть уявити своє життя без пилососу, микрохвильвої печі, пральної машини.

Незамінною є побутова техніка у Львові її вважать одним з самих популярних продуктів на ринку. Так багато різних приладів ми використовуємо щодня. Тільки щоб зробити собі сніданок можна задіяти кавоварку, тостер, мікрохвильову піч, газову плиту. При цьому, діставши продукти з холодильника. Готувати, до речі, можна ще в пароварці. Помити посуд можна в посудомийній машині.

 

Пральні машини.

Прання процес дуже копіткий, треба зібрати речі, пересортувати, а вже потім прати. Пральні машини які ми продаємо можуть значно спростити ці задачі. Окрім цих приборів, можете придбати пилососи, праски, холодильник та багато іншого.

Ми співпрацюємо з найкращими виробниками, тому Ви можете купити пральні машини високої якості за доступною ціною.

 

Техніка для кухні.

Зверніть увагу на багатство техніки для кухні в нашому асортименті: міксери, соковижималки, млинниці, бутербродниці, кухонні комбайни. Усього не перерахувати! Зрозуміло тільки одне, що наш інтернет - магазин "CENTUR" спрощує життя, роблячи простими побутові завдання.

 

Кліматична техніка.

Також в нас продається найкраща кліматична техніка. Вона створена для підтримки специфічних умов мікроклімату в приміщенні незалежно від погодних умов. Асортимент її досить різноманітний і включає обігрівачі, вентилятори, кондиціонери, зволожувачі і очисники повітря та ін. Ці прилади допомагають нам зігрітися взимку, а так само насолодитися прохолодою в спекотливий літній день.

 

Якщо Вам потрібне торгове обладнання, ресторанне та барне обладнання, побутова та кліматична техніка, санітарно – гігієнічне обладнання, обладнання для м'ясопереробних підприємств – сміливо звертайтеся до нас! В нашому інтернет магазині "CENTUR" можливі тільки вигідні та приємні покупки!

Читати більше

Виробники