пн-пт з 9:00 до 21:00
Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
  • 0 800 307 999
  • 032 242 69 38
  • +38 063 334 20 50
  • 050 300 38 42
Можлива електронна оплата:
  
  
  

Зазвичай одну з найбільших площ в установі займає їдальня. Особливо, якщо це школа. Процес прийому їжі для дітей вкрай важливий і тому варто задуматися про його умови. Потрібно враховувати і вікові категорії дітей, оскільки ріст в учнів старшої та молодшої школи різний. А відповідно і параметри меблевих виробів повинні підлаштовуватися під тіло дитини. Діти люблять грати, і в юному віці вони не завжди передбачливі, так що міцність і надійність виробу теж дуже важлива. До того ж, столи при цьому всьому повинні бути великими, щоб вільно можна було розмістити, якомога більше дітей. Потрібно купувати не тільки максимально відповідний за фізичними параметрами стіл. Справа в тому, що купувати дітям окремі стільці в їдальню не вигідно з усіх позицій. Значно кращим рішенням буде придбати лавку, на якій дітям буде комфортніше сидіти. І на випадок потреби, вони зможуть трохи посунутися і звільнити комусь ще одне місце. Але варіант з окремими стільцями підійде для педагогів і невеликих установ.

Оформлення столового залу в цілому залежить тільки від побажань трудового колективу. Його зовнішній вигляд в цілому завжди класичний для даних закладів та широко поширений. Варто враховувати, що в їдальні можуть обідати не тільки діти, а й викладацький склад. Щоб усім було комфортно, то потрібно виділити небагато місця для вчителів. Переважно окремий стіл і стільці, щоб вони могли спокійно пообідати окремо від учнів. Обідній прийом їжі значно впливає на продуктивність трудового процесу і на готовність до придбання нових навичок. Тільки насичений і корисний обід сприятливо вплине на результати людини. Ставитися до цього потрібно завжди більш серйозно. Часто люди не звертають уваги на серйозність даної щоденної процедури, але від неї залежить підсумок нашого настрою, стану і навіть здоров'я. Вкрай неприємні наслідки може мати відмова від їжі або неповноцінний обід. І не якісна робота і втома, тільки найменші з усіх можливих наслідків такої не розважливості.

З повною упевненістю рекомендуємо Вам серйозно поставитися до поставленого завдання. Оскільки на апетит мають вплив навіть предмети, які оточують людину. Тим більше, коли мова йде про капризну дитину. Для створення меблів для їдальні були враховані постійні експлуатаційні умови. Зазвичай, такі меблі швидко зношуються і втрачають привабливий зовнішній вигляд. Не кажучи вже про бешкетних, трохи безтурботних хлопців. Для них пошкодити меблеві вироби труднощів не складе точно! Але в нашому інтернет-магазині враховані всі ці моменти. Приймаючи їх до уваги, ми пропонуємо Вам меблі тільки з найстійкіших і якісних матеріалів. Всі елементи виключної міцності, а деталі надійно закріплені. Так що, шибеникам буде важко зіпсувати нове придбання своєї школи.

Виробники