Інтернет-магазин професійного обладнання CENTUR
 • 0 800 307 999
  Дзвінки безкоштовні
  ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
 • 032 242 69 38
 • +38 063 334 20 50
 • 050 300 38 42
Професійне пральне обладнання – це найкращий вибір для Вашого бізнесу в сфері обслуговування, оскільки воно служить в 2-3 рази довше, максимальний термін експлуатації становить 20 років, залежно від виробника і технічних параметрів. Таке обладнання може функціонувати без зупинки протягом 15-20 годин, а іноді і протягом доби. Таким чином, купуючи промислову техніку, ви захищаєте себе від непередбачених витрат і поломок. Важливу роль відіграють ціни на обладнання для хімчистки та пральні.
Сучасний ринок пропонує різноманітні рішення для комерційних підприємств сфери обслуговування. Кожне з них має свої переваги й недоліки. Як вибрати те, що підійде саме Вам? Визначитись допоможе наша стаття: ПРАЛЬНЕ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ. ЯК ВИБРАТИ?

ПРОФЕСІЙНЕ ПРАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Можлива електронна оплата:
  
  
  

Пральна машина професійна

Пральна машина професійна зараз на ринку представлена безліччю моделей. Промислові пральні машини застосовуються для прання, полоскання і віджимання більшості типів білизни. Інтернет магазин "CENTUR" пропонує Вашій увазі широкий асортимент стиральніх машин від відомих мирових виробників. Серед представлених моделей Ви можете знайти:

 1. промислові пральні машини горизонтального завантаження;
 2. вертикального завантаження;
 3. бар'єрні пральні машини.

Наші консульнты допоможуть Вам підібрати оптимальне пральне обладнання, яке ідеально підходитиме саме для Вашого бізнесу, зважаючи на той бюджет, який Ви маєте в розпорядженні. Ми надамо повну консультаційну і технічну підтримку, а також офіційну гарантію виробника.

З кожним клієнтом працюємо індивідуально, пропонуючи найбільш раціональні рішення за оптимальними цінами. Складська програма дозволяє в найкоротші терміни поставляти найчастіше затребуване пральне обладнання. Купляючи у нас професійне устаткування для пральні і хімчистки Ви отримуєте сучасне, надійне і економічне технологічне рішення для свого підприємства. Ви завжди зможете розраховувати на конкурентоздатну ціну, компетентну технічну підтримку, якісний фірмовий сервіс, своєчасні постачання устаткування і запчастин. Працюючи з нами Ви залишитеся задоволені зробленим вибором!

Сушильная машина професійна

Для зручності сушки білизни у великих об'ємах використовується сушильная машина професійна. Її призначення полягає в тому, щоб за допомогою сухого повітря випаровувати вологу з поверхні білизни, таким чином висушуючи його. При виборі такого пристрою треба звертати увагу на його місткість. Управління сушарною машиною - подібне до пральної. Наявність дисплея зробить його комфортнішим і зрозумілішим. Щоб купити сушарні машини в Києві або будь-якому іншому місті України, Вам треба вибрати певну модель і заповнити картку замовлення. Доставка товару, наявного на складі, здійснюється в найкоротші терміни. Вибирати краще всього сушарну машину, спираючись на свої потреби, відгуки користувачів і консультацію менеджерів.

 

Люди шукають прасувальні дошки з різних причин, але усіх їх штовхає на це єдина мета - гладити комфортно і якісно, отримувати в результаті добре вигладжені речі. Комфортне і якісне прасування повинна забезпечити дошка для прасування. Сказати, що тільки дошка прасувальна дасть Вам, той самий, якісний і комфортний рівень прасування буде неправильно. Вона працює в тандемі з праскою. Ці товари найвищої якості Ви можете придбати в нашому магазині.

Дошка для прасування може бути абсолютно різної модифікації, якості і за різною ціною. Про те, як вибрати дошку для прасування і взагалі про усі тонкощі можуть розповісти наші консультанти. У нас Ви знайдете дошки на будь-який смак, ми здатні задовольнити бажання навіть найвимогливішого клієнта. Колір, розмір, вага, дизайн, комплектація - наші консультанти дадуть Вам вичерпану інформацію по будь-якій дошці для прасування. Ми маємо найповніший товарний ряд від найдешевших до найдорожчих, але при цьому Ви не знайдете у нас відвертої нісенітниці і неякісного товару.

Ми крокуємо в ногу з часом і пропонуємо нашим клієнтам новинки на ринку дошок для прасування. У нас Ви також можете придбати прасувальні дошки професійні. Вони матимуть високу якість і гарний естетичний вигляд. Наш торговий ряд представлений виробниками різного рівня і цінової політики, як українські виробники, так і європейські зі світовим ім'ям і відповідно ціною. Чекаємо на Вас! Приємних покупок!

Виробники