Інтернет-магазин CENTUR
 • 0 800 307 999
  Дзвінки безкоштовні
  ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО
 • 032 242 69 38
 • +38 063 334 20 50
 • 050 300 38 42

Кавомашина, професійні кавові апарати Львів

Сучасна кавомашина – спеціалізований пристрій, головне призначення якого – зварити міцну і ароматну каву. Кавові апарати Львів радують широким вибором функцій, які дозволяють насолоджуватися не тільки насиченим еспресо, але і варити капучино, латте, латте макіато, американо, лунго та інші напої з кавової карти.
Виробляються ковові пристрої в Італії, Швейцарії та Німеччини. Такі професійні кавові апарати купити в Україні, можна по самій заманливій ціні в магазині «Centurion». Кавові машини Львів представлені у нас у багатому виборі. Завдяки фаховій збірці, кавоварки, які ми пропонуємо, працюють довго і якісно. Всі рецептури підбираються експертами, тому кавовий напій виходить с таким же чудовим смаком, як приготовлений у спеціалізованому закладі під керівництвом бариста. Якщо Ви націлилися купити кавоварку, радимо ознайомитися з їх видами.
З моменту винаходу першого агрегату для приготування міцного напою бадьорості, пройшло вже більше двохсот років. За цей час пристрої встигли змінитися, стати доступними майже кожному і зручними в щоденному користуванні. З приходом кавоварок в життя людей, з'явився такий вид кави як еспресо, а за ним – усі інші різновиди кавових напоїв. Історія розвитку:
 • Першим пристроєм для приготування кави, який прийшов на зміну туркам, став апарат крапельного типу. З'явився він на світ завдяки французькому священику, який придумав конструкцію, де вода пропускається через фільтр з кавовим порошком. Через деякий час така кавоварка була дещо вдосконалена. Такій машині дали ім'я «фільтраційна»;
 • Двадцять років кавомани користувалися фільтраційною машино, після чого була винайдена гейзерна кавоварка, в 1927 році, яка використовувала потік пари, який проходив через мелену каву;
 • В 1901 році в Італії з'явилися видатні кавоварки еспресо, які готували каву з допомогою тиску пари. Були вони досить громіздкі і призначалися виключно для професійних закладів, які спеціалізувалися на приготуванні кави.
Процес розробки кавоварок був довгим і досить складним, але завдяки цьому, купити кавоварку і готувати каву тепер можна в домашніх умовах, всього одним натисненням на кнопку на панелі управління. Ціни на кавоварки є цілком доступні, а їх габарити – дуже зручні.
Найзручнішими для приготування міцного еспресо, солодкого капучино або іншого кавового напою вважаються кавоварки еспресо, які мають повністю автоматизований процес приготування. Головна їх відмінність – високий тиск, який дозволяє заварити напій під встановленим рівнем пари. Якщо Ви любите пити каву в компанії, варто вибрати кавоварку еспресо, яка може готувати два напої одночасно. Це зручно і економить час.
Що стосується зерен кави, то кавоварки автоматичного типу можуть використовувати як цілісні кавові плоди, так і вже готовий мелений продукт. Щоб насолодитися ароматом і смаком улюбленого напою, варто купувати зерна кави, адже кавоварка без проблем їх моментально подрібнить, завдяки вбудованій кавомолці, і приготує смачний напій бадьорості. Щоб заварити капучино або латте, в комплекті з кава-машиною еспресо йде спеціальна насадка, яка при підключенні збиває пінку з молока до потрібної консистенції. Якщо пристрій повністю автоматизовано, Вам потрібно буде всього лише налити молоко в спеціальний відсік, все інше зробить машина і порадує Вас готовим напоєм. Завдяки широкому вибору налаштувань Ви можете індивідуально підбирати ступінь помелу, регулювати кількість води, температуру і міцність кави. Готується напій з допомогою цієї кавоварки дуже швидко, а за смаком – йому немає рівних.
Якщо Ви вирішите купити кавоварку у нас, завітайте в магазин «Centurion», завдяки чому Ви отримаєте відмінний сервіс, можливість придбати найкращу кавоварку за доступною ціною. Чекаємо на Вас!

Виробники