пн-пт з 9:00 до 21:00
Інтернет-магазин професійного обладнання CENTURION
  • 032 242 69 38
  • +38 067 373 59 60
  • +38 063 334 20 50
  • +38 050 300 38 42

Стільці звичайні каталог, фото у Львові

Можлива електронна оплата:
  
  
  
72 грн.
Під замовлення
Код товару: 11493
61 грн.
Під замовлення
Код товару: 11494
50 грн.
Під замовлення
Код товару: 11495
472 грн.
Під замовлення
Код товару: 11670
380 грн.
Під замовлення
Код товару: 11669
Вага, кг: 4,4
499 грн.
Під замовлення
Код товару: 19151
Вага, кг: 4,4
499 грн.
Під замовлення
Код товару: 19152
392 грн.
Під замовлення
Код товару: 11671
392 грн.
Під замовлення
Код товару: 11672
Вага, кг: 6,5
636 грн.
Під замовлення
Код товару: 19422
468 грн.
Під замовлення
Код товару: 11552
488 грн.
Під замовлення
Код товару: 11553
285 грн.
Немає на складі
Код товару: 19163

Стілець офісний купити, офісні стільці ціна

Якщо Ви бажаєте стілець офісний купити запрошуємо в інтернет-магазин «Centurion». Наш асортимент наповнений великою кількістю різних моделей, які принесуть Вам багато переваг.

Для початку визначтеся з бюджетом та його кордонами. Для кожної ціни є своє оптимальне рішення. Висновок такий, якщо ви не хочете сидіти на кріслі, основна характеристика якої економність, не купуйте найдешевше. Краще придбати офісні стільці ціна яких оправдує якість.

Наші кваліфіковані спеціалісті дають Вам деякі поради щодо вибору офісного стільця:

  1. Почнемо з головного - з ергономіки. Ергономіка – це зручність, комфорт, засновані на повторенні фігури людини і не просто повторення, ергономіка сприяє правильній поставі і положення тіла;
  2. Багато хто вважає, що чим більше регулювань, тим крутіше крісло, це справедливо тільки щодо ціни. У реальності, Ви за якийсь короткий час відрегулюєте крісло під себе, і більше цими функціями користуватися не будете. Чим складніший механізм, тим більше шансів на поломку і складні крісла ламаються частіше, а коштують дорожче;
  3. Прогумовані ролики, на жаль, марна трата грошей. Справа в тому, що вони не гумові, а прогумовані, тобто майже такі ж тверді, як і звичайний пластик. Зробити ролики повністю з гуми не можна, крісло не буде їздити, а самі ролики швидко зносяться. Прогумовані ролики з часом протрут ваш паркет або ламінат. Якщо вам треба зберегти підлогу, вихід один – прозорий захисний пластиковий килимок;
  4. Оберіть хромовану хрестовину, вона міцніше, ніж пластикова або металева закрита пластиком, а ще вона дуже практична і красива;
  5. Якщо ми говоримо про офісні крісла, радимо вибирати з сітчастою спинкою. Крім сучасного зовнішнього вигляду, така спинка дійсно зручна, тому що приймає форму спини сидить на кріслі людини. Це по-справжньому ергономічно.

Шкільні меблі

Шкільні меблі з нашого асортименту створені з дотриманням всіх норм та стандартів. Шкільні меблі від нашого інтернет-магазину, це завжди велика різноманітність різних моделей і варіацій меблів. Як і багато років тому шкільна меблі мало чим змінилася за цей час, звичайно вона стала зручніше, функціональніша, але основна її функція залишилася незмінною – комфортне навчання.

Асортимент шкільних меблів нашого інтернет-магазину: шкільні парти, шкільні стільці, корпусні шкільні меблі (шафи, стінки, стелажі, столи для вчителів, тумби), шкільні ліжка, комплектуючі, запасні частини та багато іншого. Парти і стільці представлені в декількох ростових групах, є регульовані по висоті, а є звичайні.. Шкільна корпусні меблі використовується головним чином для комплектації класів і будь-яких кабінетів, шафами, столами, стінок, тумбами, стелажами, вішалки, спеціалізованої меблями (для кабінетів хімії) та ін.

Шкільні стільці, стілець учнівський

Інтернет магазин «Маркет меблі» пропонує купити меблі для школи в Україні за найнижчими цінами. Шкільні стільці і шкільні парти обійдуться Вам так дешево, що дорожче вийде ремонтувати старі парти і стільці, ніж купувати нові. При цьому якість матеріалів, з яких виготовляються меблі для школи, не поступається більш дорогим моделям, а самі парти і стільці зроблені по ГОСТам, тобто їх параметри дорівнюють тим, які потрібні Міністерством освіти.

Якщо Вам потрібні шкільні меблі, офісні стільці або стілець учнівський звертаєтеся в інтернет-магазин «Centurion»! Ми допоможемо Вам придбати їх за найвигіднішою ціною! Чекаємо на Вас!

Виробники